Mirjam Vainio olja

Mirjam Vainio olja
Mirjam Vainio olja
Mirjam Vainio olja
Mirjam Vainio olja
Mirjam Vainio olja
Mirjam Vainio olja

Såld för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Station någonstans", signerad och daterad Mirjam Vainio - 60, olja på duk, 38x43 cm

472165

2017-07-12