Roland Svensson Fyrfolkets hamn Svenska Högarna

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Fyrfolkets hamn, Svenska Högarna, 1970, signerad roland S, 32/50, färglitografi, ca 28x41 cm,

Läs mer

472166

2017-08-07