Herrarmbandsur 2 st
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RECORD WATCH CO, RODANA, armbandsur, 2 st, stål, ca 1950, manuellt uppdrag, plexiglas, läderarmand med stålspänne, diameter 30 resp 31 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, record med skadad urtavla, glas med repor, bruksslitage och repor
472167
2017-07-03