Herrarmbandsur 2 st

Herrarmbandsur 2 st
Herrarmbandsur 2 st
Herrarmbandsur 2 st
Herrarmbandsur 2 st
Herrarmbandsur 2 st
Herrarmbandsur 2 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RECORD WATCH CO, RODANA, armbandsur, 2 st, stål, ca 1950, manuellt uppdrag, plexiglas, läderarmand med stålspänne, diameter 30 resp 31 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, record med skadad urtavla, glas med repor, bruksslitage och repor

472167

2017-07-03