Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Gillöga", signerade roland S, en daterad -43, litografi, ca 15,5x20 resp 9,5x22 cm,

Läs mer

472168

2017-08-07