Roland Svensson Vinter i skärgården

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinter i skärgården, signerad roland S, 112/260, färglitografi, bildmått ca 36x57 cm,

Läs mer

472175

2017-08-07