Roland Svensson Vinter i skärgården
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinter i skärgården, signerad roland S, 112/260, färglitografi, bildmått ca 36x57 cm,
Läs mer
472175
2017-08-07