Roland Svensson Skärgårdsbåt

Roland Svensson Skärgårdsbåt
Roland Svensson Skärgårdsbåt

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) Skärgårdsbåt resp. sällskap i roddbåt, signerade roland S, 21/25 resp 6/25, litografier, ca 5x11 resp 9x11 cm,

Läs mer

472176

2017-08-07