Roland Svensson Gillöga
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) "Gillöga", signerade roland S, teckning förlaga till litografi, färglitografi (litografi utförd för föreningen Göran Wahlströms udde i 100 ex) 91/100, samt 1/40 (daterad 43), ca 11x26,5 resp 11x27,5 resp 11,5x27 cm,
Läs mer
gulnader
472177
2017-08-07