Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) "Gillöga", signerade roland S, teckning förlaga till litografi, färglitografi (litografi utförd för föreningen Göran Wahlströms udde i 100 ex) 91/100, samt 1/40 (daterad 43), ca 11x26,5 resp 11x27,5 resp 11,5x27 cm,

Läs mer

gulnader

472177

2017-08-07