Vitrinskåp
2017-07-03
472181
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VITRINSKÅP, 1800-tal, mahogny, svärtade lister, invändigt med justerbara hyllor, höjd 176, 109x35 cm, nyckel finns
skador, lagningar sprickor