Parporträtt 1800-tal

Parporträtt 1800-tal
Parporträtt 1800-tal
Parporträtt 1800-tal
Parporträtt 1800-tal
Parporträtt 1800-tal
Parporträtt 1800-tal
Parporträtt 1800-tal
Parporträtt 1800-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Parporträtt föreställande bl.a. Matilda Werner f. Cassow, olja på duk, 80x65 cm

472182

2017-07-03