Roland Svensson Röder Storskärgård
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", signerad roland S, HC XIII/XX, färglitografi, bildmått ca 26x54 cm,
Läs mer
Fuktfläck i nedre kant/ marginalen
472183
2017-08-07