Roland Svensson Röder Storskärgård

Såld för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", signerad roland S, HC XIII/XX, färglitografi, bildmått ca 26x54 cm,

Läs mer

Fuktfläck i nedre kant/ marginalen

472183

2017-08-07