Roland Svensson Kallskär

Roland Svensson Kallskär
Roland Svensson Kallskär
Roland Svensson Kallskär
Roland Svensson Kallskär

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Väntan - Kallskär" signerad roland S, PT utan korr, färglitografi, bildmått ca 28x45 cm,

Läs mer

472184

2017-08-07