Roland Svensson Det goda livet

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Det goda livet", signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 25x20 cm,

Läs mer

472185

2017-08-07