Roland Svensson Det goda livet
Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Det goda livet", signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 25x20 cm,
Läs mer
472185
2017-08-07