Roland Svensson Havsbandet
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondag i havsbandet", signerad och daterad roland S Dec 1974, första pt utan korrektur, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm,
Läs mer
472186
2017-08-07