Roland Svensson Havsbandet

Roland Svensson Havsbandet
Roland Svensson Havsbandet
Roland Svensson Havsbandet
Roland Svensson Havsbandet

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondag i havsbandet", signerad och daterad roland S Dec 1974, första pt utan korrektur, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm,

Läs mer

472186

2017-08-07