Roland Svensson Skärgårdsmotiv
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll i skärgården", signerade och daterad roland S, -42, färglitografier, ca 10,5x30 cm,
Läs mer
472195
2017-08-07