Roland Svensson Skärgårdsmotiv

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll i skärgården", signerade och daterad roland S, -42, färglitografier, ca 10,5x30 cm,

Läs mer

472195

2017-08-07