Dan Wiberg oljemålning

Dan Wiberg oljemålning
Dan Wiberg oljemålning
Dan Wiberg oljemålning
Dan Wiberg oljemålning
Dan Wiberg oljemålning
Dan Wiberg oljemålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAN WIBERG (samtida), segelbåtar, signerad Dan Wiberg, olja på duk, ca 62x50 cm

472202

2017-07-10