Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENNO ARZT (född 1941), "Bylandskap", signerad och daterad Benno Arzt 2013, akryl på duk, ca 80x99 cm
472203
2017-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här