Benno Arzt akrylmålning

Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941), "Bylandskap", signerad och daterad Benno Arzt 2013, akryl på duk, ca 80x99 cm

472203

2017-07-10