Stina Spangenberg Bécherel blandteknik

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STINA SPANGENBERG BÉCHEREL (samtida): Landskap med figurer, signerad och daterad Stina Spangenberg Bécherel -98, blandteknik på papper, 38x75 cm

472204

2017-07-12