ROLAND SVENSSON Skärgård
Valmis
2017-08-07
472208
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Sjöviste - sommar" samt "Sjöviste - vinter", ur boken "SKÄRGÅRD"- En rapsodi i ord och bild. Stockholm: Bonniers, 1952, signerade roland S, numrerade 219/250, ca 18x14, resp 19,5x14 cm,
Läs mer