ROLAND SVENSSON Skärgård

ROLAND SVENSSON Skärgård
ROLAND SVENSSON Skärgård

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Sjöviste - sommar" samt "Sjöviste - vinter", ur boken "SKÄRGÅRD"- En rapsodi i ord och bild. Stockholm: Bonniers, 1952, signerade roland S, numrerade 219/250, ca 18x14, resp 19,5x14 cm,

Läs mer

472208

2017-08-07