Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PABLO PICASSO (Spanien, 1881-1973): Efter Les Saltimbanqes, litografi, signerad i plåten, Picasso, 5.3.58., bladmått ca 33x25 cm, Bloch 855
Mindre fläck i marginalen
472217
2017-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här