Pablo Picasso efter Internationell grafik

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PABLO PICASSO (Spanien, 1881-1973): La danse des Faunes, 1957, signerad i trycket, litografi, bladmått ca 48x64,5 cm, Bloch 830

Hanteringsveck och gulnader i marginalen

472220

2017-07-02