Pablo Picasso efter Internationell grafik

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter "Danses", signerad och daterad i trycket 13.2.54, märkt Les editions Braun et Cie Paris, 1954 Galerie Louise Leiris, bladmått ca 37x52 cm

472225

2017-07-02