Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), efter "Danses", signerad och daterad i trycket 13.2.54, märkt Les editions Braun et Cie Paris, 1954 Galerie Louise Leiris, bladmått ca 37x52 cm
472225
2017-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här