Waldemar Sjölander relief

Waldemar Sjölander relief
Waldemar Sjölander relief
Waldemar Sjölander relief
Waldemar Sjölander relief
Waldemar Sjölander relief
Waldemar Sjölander relief
Waldemar Sjölander relief
Waldemar Sjölander relief

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Man med orm, relief, signerad och daterad Waldemar Sjölander 1951, Mexico, patinerad brons, ca 117x33 cm

472236

2017-07-03