Matbord barockstil NK

Matbord barockstil NK
Matbord barockstil NK
Matbord barockstil NK
Matbord barockstil NK
Matbord barockstil NK
Matbord barockstil NK
Matbord barockstil NK
Matbord barockstil NK
Matbord barockstil NK
Matbord barockstil NK

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, barockstil, skyltmärkt NK, höjd 75, 149x85, 2 iläggsskivor à 35x60 cm

Ytslitage

472261

2017-07-03