Heinrich Richter akvarell

Heinrich Richter akvarell
Heinrich Richter akvarell
Heinrich Richter akvarell
Heinrich Richter akvarell

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HEINRICH RICHTER (1920-2007): Figurkomposition, signerad och daterad -76, akvarell, bladmått ca 42,5x34,5 cm

Kuntoraportti

472262

Päivämäärä:

2017-07-02