Heinrich Richter akvarell
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HEINRICH RICHTER (1920-2007): Figurkomposition, signerad och daterad -76, akvarell, bladmått ca 42,5x34,5 cm
Kuntoraportti
472262
Päivämäärä:
2017-07-02