Kolonner joniskt stil

Kolonner joniskt stil
Kolonner joniskt stil
Kolonner joniskt stil
Kolonner joniskt stil
Kolonner joniskt stil
Kolonner joniskt stil
Kolonner joniskt stil
Kolonner joniskt stil
Kolonner joniskt stil
Kolonner joniskt stil
Kolonner joniskt stil
Kolonner joniskt stil

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KOLONNER, 1 par, 1900-tal, jonisk stil, gips, marmorerade, lösa kapitäl, höjd ca 242-247 cm

Skador

472270

2017-07-02