Roald Hansen oljemålning
2017-07-10
472271
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROALD HANSEN (född 1938), blomplockning, monogramsignerad RH, olja på duk, ca 60x50 cm