Roald Hansen oljemålning

Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROALD HANSEN (född 1938), blomplockning, monogramsignerad RH, olja på duk, ca 60x50 cm

472273

2017-07-10