Roland Svensson Sommarnatt

Roland Svensson Sommarnatt
Roland Svensson Sommarnatt

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad roland S, 33/140, färglitografi, ca 27x39 cm,

Läs mer

472275

2017-08-07