Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Skärgårdsvik" samt "Den första snön", signerade roland S, 283/310 resp 124/310, färglitografi, bildmått ca 20x40 resp 38x26 cm
472276
2017-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här