Roland Svensson Skärgård

Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Skärgårdsvik" samt "Den första snön", signerade roland S, 283/310 resp 124/310, färglitografi, bildmått ca 20x40 resp 38x26 cm

472276

2017-08-07