Roland Svensson Skärgård

Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i aftonrodnad, signerad roland S, 31/100, färglitografi, bildmått ca 11,5x18 cm,

Läs mer

472278

2017-08-07