Roland Svensson
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (6) Arbetsbilder, signerad roland S. 25 ex, litografi, ca 10x11-16x11 cm,
Läs mer
472281
2017-08-07