Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (6) Arbetsbilder, signerad roland S. 25 ex, litografi, ca 10x11-16x11 cm,

Läs mer

472281

2017-08-07