Roland Svensson Sjöbodar och Kobbar
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4) Sjöbodar och kobbar, signerade roland S, litografi/kolorerade/teckning, ca 5,5x11, 7x10,5, 6x9, 19x12 cm,
Läs mer
472282
2017-08-07