Roland Svensson Sjöbodar och Kobbar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4) Sjöbodar och kobbar, signerade roland S, litografi/kolorerade/teckning, ca 5,5x11, 7x10,5, 6x9, 19x12 cm,

Läs mer

472282

2017-08-07