Roland Svensson Skärgård

Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) Waxholmsbåt, Sjömän, Fiskebodar, signerade roland S, litografier, numrerade 30 ex, ca 11x11, 16x11, samt 13,5x11cm,

Läs mer

472285

2017-08-07