Roland Svensson Skärgård
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) Waxholmsbåt, Sjömän, Fiskebodar, signerade roland S, litografier, numrerade 30 ex, ca 11x11, 16x11, samt 13,5x11cm,
Läs mer
472285
2017-08-07