Roland Svensson Ramsmora Möja

Roland Svensson Ramsmora Möja
Roland Svensson Ramsmora Möja

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) Läsande män, Ramsmora Möja, signerade, litografi resp grafiskblad, ca 21x15-37x46 cm,

Läs mer

En med dedikation

472286

2017-08-07