Roland Svensson Skärgård
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4) Skärgårdsmotiv, signerad roland S, litografi, ca 9x10,5-14x17 cm,
Läs mer
472287
2017-08-07