Roland Svensson Skärgård

Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4) Skärgårdsmotiv, signerad roland S, litografi, ca 9x10,5-14x17 cm,

Läs mer

472287

2017-08-07