Roland Svensson Sjöbodar

Roland Svensson Sjöbodar
Roland Svensson Sjöbodar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (6) Sjöbodar, Arbetsliv, signerade roland S, litografier, delvis numrerade samt provtryck, varierande mått,

Läs mer

472288

2017-08-07