Roland Svensson Skärgård

Roland Svensson Skärgård
Roland Svensson Skärgård

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (5) Skärgårdsmotiv samt figurkomposition, signerad roland S, färglitografi, ca 11x9,5-23x17 cm,

Läs mer

472289

2017-08-07