Roland Svensson Skärgård
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (5) Skärgårdsmotiv samt figurkomposition, signerad roland S, färglitografi, ca 11x9,5-23x17 cm,
Läs mer
472289
2017-08-07