Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGPENDYL, Sandgren, Stockholm, nyrokoko, bronserat, höjd ca 85x41 cm, nyckel finns
Skador och lagningar, urtavlan med krackleyr, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
472292
2017-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här