Väggpendyl Sandgren

Väggpendyl Sandgren
Väggpendyl Sandgren
Väggpendyl Sandgren
Väggpendyl Sandgren
Väggpendyl Sandgren
Väggpendyl Sandgren

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, Sandgren, Stockholm, nyrokoko, bronserat, höjd ca 85x41 cm, nyckel finns

Skador och lagningar, urtavlan med krackleyr, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

472292

2017-07-03