Jardinjär WMF

Jardinjär WMF
Jardinjär WMF
Jardinjär WMF
Jardinjär WMF
Jardinjär WMF
Jardinjär WMF
Jardinjär WMF
Jardinjär WMF
Jardinjär WMF
Jardinjär WMF

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, jardinjär, vitmetall, jugend, med glasinsats, stämplad WMF, total höjd 18, längd 50x23 cm

Smärre nagg

472300

2017-07-04