Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
ANDRÉ LHOTE (Frankrike, 1885-1962): ´´Printemps´´ signerad och numrerad André Lhote 249/275, blindstämpel L´OEUVRE GRAVÉE, 1958, färglitografi, bladmått 50x65 cm, oramad
472311
2017-07-02