Bord Italien

Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, på pelarfot, Italien, 1800-talets slut, oktagonal skiva, riklig dekor av intarsia, höjd ca 73, diameter ca 60 cm

Skador/sprickor och bortfall

472314

2017-07-02