Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Kyrkstöt´´, signerad Zorn, etsning, ca 16x11,5 cm, oramad

472318

2017-07-02