Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Sankt Nicolai kyrkoruin, Visby, signerad samt daterad 1897, olja på duk, ca 85x122 cm
Färgbortfall, krackeleringar, märken efter spännram
472328
2017-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här