Josefina Holmlund olja på duk

Josefina Holmlund olja på duk
Josefina Holmlund olja på duk
Josefina Holmlund olja på duk
Josefina Holmlund olja på duk
Josefina Holmlund olja på duk
Josefina Holmlund olja på duk

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Sankt Nicolai kyrkoruin, Visby, signerad samt daterad 1897, olja på duk, ca 85x122 cm

Färgbortfall, krackeleringar, märken efter spännram

472328

2017-07-02