Jean René Bazaine Internationell grafik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JEAN RENÈ BAZAINE (1904-2001): Composition, signerad och daterad Bazine -57, 60/150, färglitografi, bladmått ca 38x28 cm, oramad

472330

2017-07-02