Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): ´´Dents de lait No 9´´, signerad, 25/50, blidnstämpel Pierre Tartas Paris, etsning ca 14,5x18,5 cm, oramad
Gulnader
472333
2017-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här