Alfred Manessier litografi Internationell grafik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED MANESSIER (1911-1993): ´´À l´obscur´´, signerad Manessier, 11/175, blindstämpel, färglitografi, ca 61x43 cm

Gulnader smärre hanteringsveck

472334

2017-07-02