Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALFRED MANESSIER (1911-1993): ´´À l´obscur´´, signerad Manessier, 11/175, blindstämpel, färglitografi, ca 61x43 cm
Gulnader smärre hanteringsveck
472334
2017-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här