Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ELIN MOLIN (1855-1948) tillskriven: Kvinna med solfjäder, påskrift på baksidan E Molin, monogramsignerad EM, olja på duk, ca 47x36 cm
Krackeleringar
472335
2017-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här