Jacques Villon litografi Internationell grafik

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): ´´Oiseau en Vol II´´, signerad Jacques Villon, numrerad, 105/220, färglitografi, ca 29x45 cm

Gulnader, fläckar, mindre hål i margianlen

472336

2017-07-02