Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): ´´Oiseau en Vol II´´, signerad Jacques Villon, numrerad, 105/220, färglitografi, ca 29x45 cm
Gulnader, fläckar, mindre hål i margianlen
472336
2017-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här